Benim hakkımda

Web programlama ve tasarım, mobil uygulamalar, büyük veri işleme ve Hadoop ekosisteminin yanı sıra blockchain teknolojisi Kamran Mahmoudi’nin favori uzmanlık alanları arasındadır. K.N.’den mezun oldu. Toosi Teknoloji Üniversitesi ve Kazvin’deki İmam Humeyni Uluslararası Üniversitesi’nde yazılım mühendisliği alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Yazılım geliştirme sektöründe programcı, yazılım mimarı, teknoloji yöneticisi ve CEO gibi unvanlarla 8 yılı aşkın deneyime sahiptir. Disiplinler arası araştırmalara aktif ve ilgi duymaktadır…

 • Web Geliştirme

  Web Tasarım Hizmetleri

  WordPress, PHP ve Laravel üzerinden kişiye özel web tasarım ve web uygulama geliştirme hizmetleri sağlamaktayım. Daha fazla bilgi ve ücretsiz danışmanlık için benimle iletişime geçin.

 • Mobil uygulamalar

  Android ve iOS Geliştirme Hizmetleri

  Yerel ve platformlar arası mobil uygulamaların tasarımı, geliştirilmesi ve devreye alınması için hizmetler sağlayabilirim. Daha fazla bilgi için benimle iletişime geçin.

 • BT danışmanı

  BT Danışmanlık Hizmetleri

  Bilgi Teknolojisi hizmetleriniz, yöntemleriniz ve planlamanızla ilgili herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, profesyonel BT uzmanlarından oluşan bir ekip size ihtiyacınız olan bilgileri sağlamaya hazırdır.